Malta Yaz Okulları Hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

Malta Yaz Okulları - Sıkça Sorulan Sorular

malta hakkında sıkça sorulan sorular

Dilokulumalta.com olarak Malta Yaz okulları hakkında bizlere en çok sorulan soruları derledik.

* Son güncelleme 11/11/2019

Yaz kampı eğitim programlarında her yaş grubuna uygun hazırlanan aktivite ve gezi programları dahil edilmiştir. Çocuklar Malta'da olduğu sürece sorumlu supervisorların gözetiminde olurlar ve tüm aktivitelerde supervisorlar yanlarında bulunur. Çocuklarının güvenliği her zaman önceliklidir ve bu konuda taviz verilmez. Bu yüzden çocuklar eğitim süresince boyunca kendi başına gezemez, kaldıkları konaklamayı terk edemezler.

Evet, çocuklar uçaktan iner inmez sorumlu olduğu supervisor tarafından karşılanacak, okula ait karşılama ekibi tarafından kalacakları konaklamaya varıp odaya yerleştirilene kadar yanlarında bulunur.

Malta yaz okullarında çocuklara İngilizce öğretirken birbirinden eğlenceli ve çocukların aktif olarak yer alacağı etkinlikler seçilmiştir. Çocuklar için yüzme, doğa gezileri, kuş parkı gezileri, bowling gibi birbirinden eğlenceli aktiviteler mevcut.

Yurtdışı eğitim danışmanlarımız Malta'ya giden öğrencileri yakından takip etmektedir. Malta dil okulu temsilcileri ile sürekli iletişim halinde olduğumuz için çocuklardan sorumlu olan supervisor herhangi bir olası olumsuz durumla karşılaştığında bizimle hemen iletişime geçmektedir. Herhangi bir sağlık problemi olduğunda size hemen haber verilecektir.

Google'da sayfamızla ilgili en çok yapılan aramalar; "malta yaz okulları soruları | malta yaz okulu sorular ve cevaplar | soru ve cevaplarla malta yaz okulları"

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!