Malta İş İngilizcesi

Business English

Malta'da İş İngilizcesi

İş İngilizcesi programları her okula göre değişmekle birlikte, genelde uzun dönem eğitim programlarını kapsayan kurslar değildir. İş İngilizcesi programlarında, toplantılarda etkin olma, anlaşılır ve açık sunum yapabilme, telefonda konuşma, teklif talebi, teklif cevapları, resmi ve gayri resmi yazışmalar konuları üzerinde İngilizce eğitimine odaklanmıştır. İş İngilizcesi programlarına talepler yılın her döneminde Genel ve Yoğun İngilizce programlarına göre daha düşüktür. Bu sebeple az sayıda öğrenci ile eğitim yapma şansınız yüksektir. Ve eğitim programları da genelde kursun ilk günü öğrencilerin istekleri doğrultusunda hazırlanır. İş İngilizcesi programları, her okulda farklı saatlerde ve sürelerde sunulmaktadır ve İş İngilizcesi eğitimi alabilmek için minimum orta seviyede (intermediate) bir İngilizce bilginizin olması gerekmektedir.

ESE Malta - İş İngilizcesi Kursu

ESE Malta'da alacağınız İş İngilizcesi dil kursu programı, 6 kişilik sınıflarda maksimum verimi almanız için tasarlanmıştır. Sınıf mevcutları az olduğu için İş İngilizcesi kurslarında ilgi duyduğunuz alanlar üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Genel olarak, teklif hazırlama, telefonda pazarlama ve satış, resmi yazışmalar gibi başlıkları içieren ESE Malta Dil Okulundaki İş İngilizcesi programına katılmak içim minimum orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

Ders saati: 20 Ders/hafta * (1 ders = 45 dakika)
Sınıf Mevcudu: Maksimum 6 kişi
Minimum Kurs Süresi: 1 Hafta
Maksimum Kurs Süresi: -
Aranan Seviye: Orta seviyeden (intermediate) İleri seviyeye

Sprachcaffe Malta - İş İngilizcesi Kursu

İş İngilizcesi programı için seviyenizin yeterli olmadığını veya sadece İş İngilizcesi programı yerine, hem İngilizce seviyenizi de yükseltip hemde İş İngilizcesi programında aynı anda eğitim almayı düşünüyorsanız, Sprahcaffe Malta Dil Okulundaki İş İngilizcesi programları tam size göre. Sprachcaffe'nin İş İngilizcesi programını seçerek, hafta içi sabahları günde 4 ders ile İngilizce seviyenizi geliştirirsiniz, öğleden sonraları da 2 ders İş İngilizcesi programlarına katılarak, işiniz için temel ihtiyacınız olacak eğitimleri alırsınız.

Ders saati: 30 Ders/hafta* (1 ders = 45 dakika) / 20 Ders Genel İngilizce + 10 Ders İş İngilizcesi
Sınıf Mevcudu: Maksimum 10 kişi
Minimum Kurs Süresi: 1 Hafta
Maksimum Kurs Süresi: -
Aranan Seviye: Pre Intermediate ve üzeri

EC Malta - İş İngilizcesi Kursu

Eğer zaman probleminiz varsa ve kısa sürede en yoğun eğitimi almak istiyorsanız, 2006 yılında Malta 'nın en kaliteli dil okulu seçilmiş EC Malta Dil Okulunu tercih etmelisiniz. EC Malta Dil Okulunun İş İngilizcesi kursu minimum sınıf mevcudu ve en yoğun ders programını bir arada sunmaktadır. EC Malta Dil Okulunda en yoğun İş İngilizcesi programına ek olarak İş İngilizcesi özel dersleride alabilirsiniz, ve en kısa sürede en fazla ilerlemeyi sağlayabilirsiniz

Ders saati: 20 Ders/hafta * (1 ders = 45 dakika)
Sınıf Mevcudu: Maksimum 6 kişi
Minimum Kurs Süresi: 1 Hafta
Maksimum Kurs Süresi: - Hafta
Aranan Seviye: Orta seviyeden (intermediate) İleri seviyeye


Gitmek istediğiniz dönem ve kurs süresini Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu doldurarak bize ulaştırırsanız, size özel bütçe hesaplamalarını ve geçerli kampanyalarımızı Malta'da eğitim almış Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız sizlere en kısa zamanda gönderecektir.


Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!