Malta Aile Paketleri 2021

Malta Yaz Okulları
Anasayfa > Malta Yaz Okulları > Malta Dil Okulu Aile Paketleri

Malta Dil Okulu Aile Paketleri - Family Pack Malta 2021

Aileler için Malta Yaz Okulları programları, size ve ailenize büyük esneklik sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Ailelere çocukları ile birlikte hem ingilizce kursu hem de tatili bir arada yapabilme imkanı sunar. Malta Dil Okulu Aile paketlerinde 8 - 17 yaş aralığındaki çocukların, Young Learnes, Junior Camp or Teen Club programlarına katılabilme hakkı vardır. Bu sırada ebeveynler arzu ederse kendi yaş gruplarındaki eğitimlere katılabilirler. Aileniz ile birlikte ingilizce kursu sunan Malta İngilizce Kursu Aile paketlerinde konaklamalar 4 Yıldızlı The George Urban Boutique Hotel veya Salini Resort olarak sunulmaktadır.

Malta'da Ailece İngilizce Kursu

Heyecan verici Malta Aile Paketi kursları ile, tatilinizi Malta'da İngilizce öğrenmekle birleştirmek için harika bir yoldur. Malta Aile Paketi İngilizce kursunu, okulun tam karşısındaki The George Urban Boutique Hotel'de veya yakın zamanda yenilenmiş Salini Resort'ta birinci sınıf konaklama ile birleştirerek bütün aileye hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Yetişkinler İçin Programlar

Bu programa 18 yaşından büyük kişiler katılabilmektedir. Başlangıç seviyesi dahil, tüm seviyelerde İngilizce kursu alma şansınız mevcuttur. Maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Aile paketi programına dahil olan İngilizce kursu, haftada 20 ders saatini kapsamaktadır. Dilerseniz ekstra ücret karşılığında haftada 30 ders saati, mini grup kursu, iş İngilizcesi veya özel ders alma imkanınız vardır. Ebeveynler için geniş bir aktivite yelpazesi ile birlikte 8-17 yaş arasındaki çocuklara da aktiviteli Yaz Okulu aktiviteleri sunmaktadır.

Çocuğunuz için Programlar

Bu programa 8-17 yaş aralığındaki çocuklar katılabilmektedir. Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Başlangıç seviyesi dahil, tüm seviyelerde İngilizce kursu alma şansı mevcuttur. Aile paketi programına dahil olan eğitim, haftada 20 ders saatini kapsamaktadır. Dilerseniz ekstra ücret karşılığında haftada 30 ders saati, mini grup kursu, iş İngilizcesi veya özel ders alma imkanınız vardır.

ESE Malta Yaz Okulu Programları

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!