ESE Malta Dil Okulu

Paceville, St. Julians, Malta

ESE Malta Dil Okulu

European School of English Malta dil okulu, kısa adıyla ESE Malta dil okulu, Malta’nın turizm cenneti olarak da sayılan St. Julians’dadır. 1996 yılında faaliyete geçen okul yeni inşa edilen binası ile Malta’nın en iyi ingilizce kursları arasında yerini almıştır. Toplamda 4 ayrı okul binasına sahip ESE Malta dil okulunun ana binası St. Julians, Paceville’dedir. ESE Malta dil okulunun merkezi ve sınıfları bu binada bulunmaktadır. Ayrıca bu binada öğrencilerin kaynaşmasında ve birbirleri ile pratik yapmasına büyük katkısı olan, Speakeasy Cafe (genelde öğrencilerin kahvaltı ettiği yer), önünde teras, geniş bir çatı katı terası, kitapçı, TV/Video salonu, dinlenme salonları ve İnternet Cafe bulunmaktadır.

St. Julians bölgesinde bulunan diğer kaliteli dil okulları gibi, ESE Malta dil okulu da aile yanı konaklamalardan, okul yurtlarına, apart dairelerden otellere kadar bir çok farklı konaklama alternatifini öğrencilerine sunmaktadır. St. Julians bölgesi, çok sayıda, restaurant, bar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri sinema ve bowling salonu, ve kumsalı ile en ilgi çekici bölgelerden biridir.

ESE Malta dil okulu, Malta Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır. Ayrıca ESE Malta dil okulu FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisation) ve ALTO (Association of Language Travel Organisation) üyesidir. IALC’nin (International Asscociation of Language Centres) Malta'daki tek üyesi olan ESE Malta dil okulu, Trinity College London’ın TESOL Teacher Training Centre kursu veren Malta’da ki tek sertifikalı okuludur. ESE Malta dil okulunda farklı İngilizce kursu taleplerine cevap verebilmek için, Genel İngilizce Kursu (her seviye için), Yoğun İngilizce Kursu (her seviye için), Mini Gruplar, Birebir (özel dersler), Cambridge sınavlarına yönelik kurslar, IELTS sınavına hazırlık kursları, İş İngilizcesi için grup ve birebir kurslar ve 50 yaş üstü bireyler ve gruplar için kurslar bulunmaktadır.

ESE Malta Dil Okulu Fiyatları

Konaklama 4 Hf 8 Hf 12 Hf 24 Hf
Aile Yanı 1590 2770 3840 7200
White House 1550 2450 3360 6240
Economy Apart 1550 2450 3360 6240
Superior Apart 1710 2690 3720 6960
Superior Plus 1910 3010 4200 7920
Dikkat: ESE Malta Dil Okulu Fiyatları kurs + konaklama fiyatları örnek olarak verilmiştir. Her yıl Ekim ayında fiyat listelerinde artış olmaktadır. Malta dil okulu fiyatları kişinin gideceği tarihe ve süreye bağlı olarak farklılık gösterebilir. Size özel fiyat hesaplaması yapılması için lütfen bilgi formunu doldurunuz.
Bilgi: Tüm Malta Dil Okulu fiyatlarını görmek için Malta Dil Okulu Fiyatları

ESE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ESE Malta dil okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz

ESE Malta Dil Okulu Kurs Seçenekleri

İngilizce eğitiminiz süresince, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Anlama, Gramer, Kelime Bilgisi, ve Telaffuz bilginizi genel anlamda geliştirirsiniz. Bu sayede, eğitiminiz tamamlandığında İngilizcenize daha çok güvenir, grammerinizi, kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirerek daha akıcı konuşabilirsiniz. ESE Malta Dil Okulunda genel İngilizce programları, Pazartesi'den Cuma'ya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır.
Genel İngilizce programının takip edildiği ve kısa sürede daha iyi sonuç almak için Yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsiniz. Yoğun İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 6 ders olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce programları ile aynı süre zarfında Genel İngilizce Kursuna göre ortalama %50 daha fazla eğitim alır ve planladığınız eğitim süresini daha verimli geçirebilirsiniz.
Kalabalık sınıf eğitimleri yerine daha küçük gruplar ile eğitim almak isteyenler için idealdir. Haftada 20 veya 30 ders seçenekleri ile her Pazartesi başlayabileceğiniz Miniclass kurslarında sınıf mevcutları maksimum 6 kişi ile sınırlandırılmış ve özellikle kısa süreli eğitim planlamalarında maksimum verim hedeflenmiştir.
Minimum 8 hafta ve üzeri kayıt olabileceğiniz, haftada 20 veya 30 ders tercihi ile birlikte İndirimli fiyatlardan faydalanabileceğiniz Genel veya Yoğun İngiizce programlarıdır. Hafta sayısı arttıkça birim fiyat düşürülerek, hem ekonomik hem de hedef odaklı bir eğitim programı olarak planlanmıştır.
Akademik İngilizce programları, akademik veya kariyer hedefli öğrenciler için uzun soluklu hazırlanmış haftalık 30 derslik bir eğitimdir. Her 6 haftada bir açılan eğitim programlarda ilk 2 dönemde tüm öğrenciler aynı eğitimi alırlar. 3. dönem tercihi yapan öğrenciler ise Akademik, İş İngilizcesi, Turizm veya Fluency üzerine eğitimlerini tamamlayabilirler.
Minimum A2 seviyesini bitirmiş öğrencilerin katılabileceği İş İngilizcesi programları haftada 20 ders ve hedefe ulaşabilmek için 6 kişilik sınıflarda verilmektedir. Kısa vadede çok daha fazla verim alabilmek için ayrıca İş İngilizcesi kursuna ek olarak haftada 10 derslik özel İş İngilizcesi Kursu ile kuvvetlendirilmiş Yoğun İş İngilizcesi Kursunu tercih edebilirsiniz.
Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve TOEIC kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. Sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır.
Gündelik İngilizcenin hedef alındığı, 50+ Programlar, gündelik kalıpların ve seyahat, yemek gibi ihtiyaçlara yönelik İngilizce üzerine yoğunlaşır. Aynı hedefteki bireylerin katıldığı programlar haftada 20 derslik eğitim daha eğlenceli olması için gezi ve/veya aktivite programları ile birlikte sunulmaktadır.

ESE Malta Dil Okulu Görselleri 2019

ese malta dil okulu resimleri
ese malta dil okulu fotoğrafları
ese malta dil okulu resimleri
ese malta dil okulu fotoğrafları
ese malta dil okulu resimleri

ESE Malta Dil Okulu Youtube Videoları

ESE Malta Dil Okulu Video
ESE Malta Dil Okulu Öğrenci Yorumları Video

ESE Malta Öğrenci Yorumları

ESE Malta'da eğitim, ezbercilikten çok uzak tamamen interaktifti. Kendinizi sınıfta ders işliyormuş gibi değil de arkadaşlarınızla vakit geçiriyormuş gibi hissediyorsunuz.

Duygu B. / ESE Malta - 3 Ay

Burada faklı yerlerden gelip problem yaşayan hatta mecbur kalıp 3 ev değiştirenlere şahit oldum ve onların memnuniyetsizliklerini gördüm. Beni ayrıcalıklı, rahat ve güvenli bir eğitime teşvik ettiğiniz için teşekkürler:)

Yasin S. / ESE Malta - 2 Ay

Burada bulunduğum sürece her şekilde desteklerini esirgemediler benden ve hala da iletişim halindeyiz. Teşekkürler.

Mehtap Y / ESE Malta - 6 Ay

DilokuluMalta.com'u tercih ettim ve inanilmaz derece memnun kaldim. Sorun yaşamadım mı, tabiki yaşadım ama her şeye anında müdahale ettiler. Teşekkürler.

Burak K. / ESE Malta - 2 Ay

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!