ESE Malta Aile Yanı Konaklama

Anasayfa > Malta Dil Okulları > ESE Malta > Aile Yanı Konaklama

ESE Malta Aile Yanı Konaklama - Standart

ese malta aile yanı konaklama

Aile yanı konaklamaları tercih ederek, ESE Malta Dil Okulunda ki dil eğitiminiz süresince maksimum pratik yapma şansını yakalayabilir, uzun yıllardır ESE Malta Dil Okulu ile çalışan ve öğrenci misafir eden kaliteli ve tecrübeli aileler arasından seçildiği için güvenli ve rahat bir ortamda eğitiminizi sürdürebilirsiniz.

Aile yanı konaklamalarda kahvaltı ve akşam yemeği konaklama ücretine dahil olduğu için özellikle yemek sorununu ortadan kaldırmak mümkündür. Tercih yaparken, aile yanında kalacağınız odanın ister tek ister çift kişilik olmasına siz karar verirsiniz. Aileler, ESE Malta Dil Okuluna 10 dakika yürüyüş mesafesinden 30 dakika otobüs yolculuğuna kadar mesafelerde bulunan farklı ailelerden seçilmiştir. Yakın aile yanı konaklama tercihi için en önemli kriter erken kayıttır.

ESE Malta Aile Yanı Konaklama - Superior

ese malta aile yanı konaklama

Aile ortamında konaklamayı, superior aile yanı konaklamanın size sunduğu tek kişilik ve banyolu oda keyfi ile beraber çıkartmak isterseniz, bu konaklama size göre. Superior aile yanı konaklamalar çok fazla sayıda olmadığı için nerdeyese tüm yıl boyunca dolu olabilmektedir. Superior ailelerde de kahvaltı ve akşam yemeği konaklama ücretine dahildir ve sadece tek kişilik odalardan oluşmaktadır. Aileler okula 10 dakika yürüyüş mesafesinden 20 dakika otobüs mesafesine kadar farklı mesafede bulunan ailelerden seçilmiştir. Superior aile gibi size özel bir konaklama tercih edecekseniz, kesinlike çok erken kayıt yaptırmalısınız.

Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!