ACE Malta Dil Okulu

St. Julians, Malta
Anasayfa > Malta Dil Okulları > ACE Malta Dil Okulu

ACE Malta Dil Okulu

ACE Malta Dil Okulu 2013 yılından itibaren faaliyette olan Malta’nın en yeni ve modern okullarından birisidir. Malta’nın en turistik ve en modern yerlerinden birisi olan St. Julians'ın göbeğinde bulunan ACE Malta Dil Okulu, Malta’nın en gözde alışveriş merkezi olan Bay Street Complex'in üst katında bulunmaktadır. Böylece çoğu malta dil okullarının sunamayacağı alternatif ve imkanları öğrencilere çok kolay bir şekilde sunabilmektedir.

Kendisine butik ve saygın bir eğitimi amaç edinmiş ACE Malta Dil Okulu, öğrencilerine modern bir eğitim ortamı sunmaktadır. Yeni bir okul olmasına karşın çalışanları ve öğretmenleri son derece tecrübeli ve kalitelidir. Fiyat performansı açısından Malta’da dil eğitimine başka bir boyut kazandırmayı kendilerine hedef edinmiş okul bu doğrultuda büyük adımlar atmıştır.

Okulun her alanında klimalar mevcuttur ve dekorasyon özellikle enerjik renklerden oluşup modern donanımla döşenmiştir. Böylece öğrencinin okula ilgisini arttırıp ona mükemmel bir çalışma ortamı sunmaktadır. Geniş koridorları ve terasıyla öğrencilere ders arasında bir arada olma ve sosyalleşme olanağı sağlamaktadır. Okulda internet ağının yanı sıra öğrencilerin ücretsiz yararlanabileceği bilgisayar odası mevcuttur. Bunlara ek olarak kütüphane sıcak ve soğuk içecek makinaları, snack barı ile de okulda sosyalleşmenize ve aradığınız her şeyi tek bir noktada bulmanıza çok uygun ortamlar mevcuttur.

ACE Malta Dil Okulu Fiyatları 2019

İngilizce Kursu + Konaklama 4 Hf 8 Hf 12 Hf 24 Hf
Aile Yanı 1535 € 2525 € 3645 € 6765 €
Standard Apart 1455 € 1935 € 2715 € 5295 €
Superior Apart 1535 € 2095 € 2955 € 5775 €
Dikkat: ACE Malta Dil Okulu Fiyatları kurs ve konaklama fiyatları örnek olarak verilmiştir. ACE Malta dil okulu fiyatları gideceğiniz tarihe, süreye ve aktif kampanyalara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Size özel fiyat hesaplaması yapılması için lütfen bilgi formunu doldurunuz.

Bilgi: ACE Malta fiyatlarını PDF olarak görmek için;
Bknz.ACE Malta Dil Okulu Fiyatları
Bilgi: Tüm Malta Dil Okulu fiyatlarını görmek için:
Bknz.Malta Dil Okulu Fiyatları

ACE Malta Dil Okulu Kurs Seçenekleri

İngilizce eğitiminiz süresince, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Anlama, Gramer, Kelime Bilgisi, ve Telaffuz bilginizi genel anlamda geliştirirsiniz. Bu sayede, eğitiminiz tamamlandığında İngilizcenize daha çok güvenir, grammerinizi, kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirerek daha akıcı konuşabilirsiniz. Genel İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır.
Genel İngilizce programının takip edildiği ve kısa sürede daha iyi sonuç almak için Yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsiniz. Yoğun İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 6 ders olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce programları ile aynı süre zarfında Genel İngilizce Kursuna göre ortalama %50 daha fazla eğitim alır ve planladığınız eğitim süresini daha verimli geçirebilirsiniz.
Kalabalık sınıf eğitimleri yerine daha küçük gruplar ile eğitim almak isteyenler için idealdir. Haftada 20 veya 30 ders seçenekleri ile her Pazartesi başlayabileceğiniz Miniclass kurslarında sınıf mevcutları maksimum 6 kişi ile sınırlandırılmış ve özellikle kısa süreli eğitim planlamalarında maksimum verim hedeflenmiştir.
Minimum 8 hafta ve üzeri kayıt olabileceğiniz, haftada 20 veya 30 ders tercihi ile birlikte İndirimli fiyatlardan faydalanabileceğiniz Genel veya Yoğun İngilizce programlarıdır. Hafta sayısı arttıkça birim fiyat düşürülerek, hem ekonomik hem de hedef odaklı bir eğitim programı olarak planlanmıştır.
Akademik İngilizce programları, akademik veya kariyer hedefli öğrenciler için uzun soluklu hazırlanmış haftalık 30 derslik bir eğitimdir. Her 6 haftada bir açılan eğitim programlarda ilk 2 dönemde tüm öğrenciler aynı eğitimi alırlar. 3. dönem tercihi yapan öğrenciler ise Akademik, İş İngilizcesi, Turizm veya Fluency üzerine eğitimlerini tamamlayabilirler.
Minimum A2 seviyesini bitirmiş öğrencilerin katılabileceği İş İngilizcesi programları haftada 20 ders ve hedefe ulaşabilmek için 6 kişilik sınıflarda verilmektedir. Kısa vadede çok daha fazla verim alabilmek için ayrıca İş İngilizcesi kursuna ek olarak haftada 10 derslik özel İş İngilizcesi Kursu ile kuvvetlendirilmiş Yoğun İş İngilizcesi Kursunu tercih edebilirsiniz.
Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve TOEIC kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. Sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır.
Gündelik İngilizcenin hedef alındığı, 50+ Programlar, gündelik kalıpların ve seyahat, yemek gibi ihtiyaçlara yönelik İngilizce üzerine yoğunlaşır. Aynı hedefteki bireylerin katıldığı programlar haftada 20 derslik eğitim daha eğlenceli olması için gezi ve/veya aktivite programları ile birlikte sunulmaktadır.

ACE Malta Dil Okulu Konaklamaları


ACE Malta Dil Okulu PDF ve Broşürleri 2019

ACE Malta Dil Okuluna ait broşürler, bilgilendirmeler ve fiyat listeleri PDF formatındadır. ESE Malta PDF dosyalarını incelemek üzere indirebilirsiniz. ESE Malta dil okulu ile ilgili sorularınız olursa bilgi formundan bize ulaşabilirsiniz.

ace malta dil okulu indirim kampanyası
ACE Malta İndirim Kampanyası
31 Mayıs 2019'a Kadar Geçerli
ace malta dil okulu yoğun ingilizce kampanyası
ACE Malta Yoğun İngilizce Kampanyası
31 Mayıs 2019'a Kadar Geçerli

ACE Malta Dil Okulu Öğrenci Yorumları

Okulda eğitim, ezbercilikten çok uzak tamamen interaktif. Kendinizi sınıfta ders işliyormuş gibi değil de arkadaşlarınızla vakit geçiriyormuş gibi hissettiriyordu.


Duygu B. / ESE Malta - 3 Ay

Burada faklı yerlerden gelip problem yaşayan hatta mecbur kalıp 3 ev değiştirenlere şahit oldum ve onların memnuniyetsizliklerini gördüm. Beni ayrıcalıklı, rahat ve güvenli bir eğitime teşvik ettiğiniz için teşekkürler:)

Yasin S. / ESE Malta - 2 Ay

Burada bulunduğum sürece her şekilde desteklerini esirgemediler benden ve hala da iletişim halindeyiz. Teşekkürler.
Mehtap Y / ESE Malta - 6 Ay

DilokuluMalta.com'u tercih ettim ve inanılmaz derece memnun kaldım. Sorun yaşamadım mı, tabi kide yaşadım. Ama her şeye anında müdahale ettiler. Teşekkürler.


Burak K. / ESE Malta - 2 Ay

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!