Vizesiz Malta

Vizesiz Malta

Vizesiz Malta -01 Kasım 2008’de Avrupa Birliğine tam üye olan Malta, iş, eğitim, turizm ve diğer amaçlı seyahatlerde Türk Vatandaşlarına vize  uygulamaktadır. Söz konusu olan vize 90 güne kadar olan süreler için schengen vizesi , 90 günden fazla olan süreler için ise Malta vizesidir.

Yeşil Pasaport sahiplerine Vizesiz

yeşil pasaportla vizesiz malta
yeşil pasaportla vizesiz malta

Yeşil Pasaport sahibi öğrencilerin Malta’ya ingilizce kursu eğitimi için gidecekleri zaman vize başvurusu yapmasına gerek yoktur.

Yeşil pasaport sahipleri Malta dil okullarına kayıt yaptırırken tek gerekli evrak pasaportlarının fotokopisidir.

Malta’ya girişte ihtiyaç duyacağınız tek belge “DilokuluMalta.com” tarafından hazırlanan okul evraklarınız olacaktır. Diğer ülkelerin aksine, Yeşil Pasaportla vizesiz eğitim alabileceğiniz tek ülke olan Malta’da Vizesiz Eğitimin keyfini çıkartın.

Vizesiz Malta’dan faydalanmak isteyen yeşil pasaport sahipleri, Malta’da istedikleri malta dil okuluna 90 güne kadar kayıt yaptırabilirler. Malta’da 90 günden fazla kalmak istenirse, bu durumda iki farklı seçenek karşınıza çıkar.

  1. Malta’ya gitmeden önce Malta vize başvurusu yapabilir;
  2. Malta’da iken geçici oturma iznine başvurabilirsiniz.
Follow & Like
Summary
Vizesiz Malta
Article Name
Vizesiz Malta
Description
Vizesiz Malta - 01 Kasım 2008'de Avrupa Birliğine tam üye olan Malta, iş, eğitim, turizm ve diğer amaçlı seyahatlerde Türk Vatandaşlarına Schengen Vizesi uygulamaktadır. Yeşil Pasaport sahibi öğrencilerin Malta'ya eğitim için gidecekleri zaman vize başvurusu yapmasına gerek yoktur.
Malta
Publisher Name
Dilokulumalta.com
Publisher Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir