Malta'da Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama

aile yanı konaklama

Dünyada eğitim için yurtdışına çıkan öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü olan Aile yanı, bulunduğunuz ülkedeki aile yaşamını ve kültürleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen öğrencilerin öncelikli tercihidir. Sıcak Akdeniz insanının misafirperverliğini, benzer kültürel özelliklerini Malta’da ev ortamında yaşayarak hissedebilirsiniz. Okullarla anlaşmalı olan aileler, evin uygunluğu ve büyüklüğüne göre en fazla 4 öğrenci misafir edebilmektedirler. Tek ve çift kişilik oda seçeneği bulunmakla beraber, tuvalet ve banyolar ortak kullanım alanıdır. Aile yanı konaklamalar yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemekleri) olup, kalacağınız aileye bağlı olarak beraber ya da ayrı olarak yiyorsunuz. Giriş-çıkışlarınızda herhangi bir kısıtlama olmamakla beraber, aileyi de rahatsız etmeyecek şekilde uygun davranmak gerekmektedir.

Superior Aile Yanı Konaklama

superior aile yanı konaklama

Normal Aile yanı konaklamayla aynı özelliktedir. Tek farkı odaların tek kişilik ve en-suite, yani banyo ve tuvaletlerinin odanın içerisinde ya da yakınında sadece sizin kullanımınıza ait olmasıdır. Odalar tek kişilik ve yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği)dur. Evin durumu ve büyüklüğüne göre en fazla 4 öğrenci misafir edilebilmektedir. Superior aile yanı konaklamalarda da giriş çıkışlarda herhangi bir kısıtlama yoktur . Biraz daha rahat olmayı isteyenler için uygun bir konaklamadır .

Okul Yurdu - Residence Konaklama

okul yurdu konaklama

Her okulun kendine ait en az bir yurdu bulunmaktadır. Yurdun kapasitesine bağlı olarak öğrenci sayısı değişiklik göstermektedir. Tek veya çift kişilik oda seçeneği mevcut olup, yemekler ortak kullanım alanı olan mutfaklarda öğrenciler tarafından yapılmaktadır. Mutfaklarda yemek yapmak için gerekli bütün mutfak araç ve gereçleri bulunmaktadır. Çamaşırhaneye sahip olan yurtlarda, öğrenciler jeton kullanarak makine ve kurutuculardan faydalanabilmektedirler. Giriş-çıkış saatlerinde kısıtlama bulunmamaktadır.

Apart Konaklama

apart konaklama

Okulların kendilerine ait veya kiraladıkları binalarda, 1-2 ve 3 yatak odalı dairelerin öğrencilere sunulduğu konaklama şeklidir. Genelde binada sadece öğrenciler kalmaktadır. Dairelerde oda sayısı ve odanın tek veya çift kişilik olmasına bağlı olarak, 2-6 kişi arasında paylaşılmaktadır. Salon, mutfak, tuvalet ve banyo ortak kullanım alanlarıdır.Sınırlı sayıdaki dairelerde banyo odanın içerisinde olabiliyor. Dairelerde TV bulunmaktadır ,Birçok dairede ise wireless,DVD player , klima mevcuttur Apart konaklamalarda da giriş çıkış saatlerinde kısıtlama bulunmamaktadır.

Stüdyo Daire Konaklama

studio daire konaklama

Rahatına düşkün ve daireyi kimseyle paylaşmak istemeyen öğrenciler için bulunmaz bir seçenektir. Apart dairelerden farkı, dairenin tamamen size ait olmasıdır.Studio dairelerde klima, TV, DVD player vs. bulunmaktadır. Mutfaklarda tüm araç ve gereçler mevcuttur.

Otelde Konaklama

otel konaklama

Bütçenize uygun fiyatlarla 3, 4 ve 5 yıldızlı otel keyfini yaşamak isteyen öğrencilere sunulan bir hizmettir. Kahvaltı, yarım ve tam pansiyon seçenekleri mevcuttur. Odalar; tek, çift ve suit (3-5 kişi) olarak hizmet vermektedir. Okulunuzun sunduğu imkanlar (beach clup, gym clup üyelikleri vs.) yanı sıra kaldığınız otelin imkanlarından (havuz, internet vs.) da faydalanabilirsiniz.

Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları

16 Malta Dil Okulu, 144 farklı İngilizce Kurs seçeneği

Hemen Bilgi İste!