Kampanyalı Malta Dil Okulları

Kampanyalı Malta Dil Okulları


ESE Malta Dil Okulu | Uçuran Kampanya

ese malta uçuruyor

ESE Malta Dil Okuluna 24 hafta ve üzeri kayıt olduğunuz takdirde İstanbul - Malta - İstanbul Gidiş Dönüş uçak bileti ESE Malta dil okulu tarafından hediye edilmektedir.

ESE Malta Dil Okuluna 24 hafta ve üzeri kayıt olduğunuz takdirde ayrıca Vize Ücreti ve Seyahat Sağlık Sigortası ücretleri DilokuluMalta.com tarafından karşılanmaktadır.

DilOkuluMalta.com öğrencilerine özel kampanya!

ücretsiz özel ingilizce dersi

Malta, İngiltere, Amerika, Kanada dil okullarına kayıt olan öğrencilerimize, tercih ettikleri hafta sayısı kadar bire bir özel ders fırsatı;

4 hafta kayıt olana 4 özel ders
8 hafta kayıt olana 8 özel ders
12 hafta kayıt olana 12 özel ders
24 hafta kayıt olana 24 özel ders
36 hafta kayıt olana 36 özel ders

Seviyeniz fark etmeksizin British Town Dil Okullarında yabancı eğitmenler ile pratik yapma imkanı. Yurt dışına çıkmadan ilk heyecanı, ilk pratiği yabancı eğitmenlerle deneyimleyin. Kayıt olan ve yabancı eğitmenlerden bire bir eğitim almak isteyen öğrenciler DilokuluMalta.com ve Advance Yurtdışı Eğitime ait olan "Şişli British Town English Language Schools" da eğitim alabilirler. Detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

12 Hafta Kayıt Ol, Uçak Biletini Kap!

ücretsiz uçak bileti

DilokuluMalta.com olarak tüm öğrencilerimize her zaman en ucuz ve en ekonomik uçak bileti sunmak için her türlü araştırmayı sizin adınıza yapıyoruz. Uçak biletleri kademeli fiyat politikasına göre sürekli olarak değiştiğinden, erken kaydın önemi çok büyüktür. Bu nedenle, ne kadar erken kayıt yaptırıp, uçak biletinizi ne kadar erken alırsanız o kadar ekonomik bilet alma şansınız olur.

Eğer 3 ay (12 hafta) ve daha uzun sureli bir eğitim planlıyorsanız, o zaman uçak biletinizi ücretsiz olarak paket programınıza dahil ediyoruz. ücretsiz uçak biletlerinin geçerli olduğu okullar için lütfen eğitim danışmanlarımızdan bilgi alınız.

"Hediye Uçak Bileti Kampanyası" kampanyaya dahil olan okullarda geçerli olup, 2014 yılında kursuna başlayacak tüm öğrenciler için geçerlidir. Kampanya bir başka kampanya ile birleştirilemez. "Hediye Uçak Bileti Kampanyası", kontenjanlarla sınırlı olup, Kampanyaya dahil olan ücretler;

Kurs, Konaklama, Havaalanı Transferleri, Kurs Kitapları ve Eğitim Materyalleri, Vize ücreti ve Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortasıdır.

"Hediye Uçak Bileti Kampanyası"nda tüm okul ücretinin kurs başlangıç tarihinden 30 gün önce ödenmesi gerekmektedir.

DilOkuluMalta.com öğrencilerine özel Kariyer!

özel Kariyer

Kariyer Programlarına % 50 İndirimli Katılma Fırsatı!!

“DilokuluMalta.com” aracılığı ile Malta’daki Dil okullarına 8 hafta ve üzeri kayıt olan tüm öğrencilerimize Şişli Bemar Kariyer Okulu’ndaki Kariyer Programlarına %50 İNDİRİMLİ katılma fırsatı sunuyoruz.

Katılabileceğiniz kariyer programları için eğitim danışmanlarınızdan bilgi alabilirsiniz.

Dilokulumalta.com" Malta Konsolosluğu Yetkili Vize Acentasıdır!

Malta Konsolosluğu Yetkili Vize Acentası

"Dilokulumalta.com" Malta Konsolosluğu Yetkili Vize Acentası'dır (AVIA - Accredited Visa Intermediary Agent). Ve dolayısı ile Malta vize başvurularınız, profesyonel vize kadrosu ile şansa kalmaz.

"Dilokulumalta.com", Malta vizesi için konsolosluğa gitmenize, sıra beklemenize gerek kalmadan Türkiye'nin her tarafından vize işlemlerinizi sizin adınıza yürütmek için Malta Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiştir.

Malta'da dil eğitimi için seçiminizi yaparken seçtiğiniz kurumun Malta Konsolosluğu tarafından Akredite Vize Acentası olmaması durumunda tüm vize işlemleri ile kendiniz ilgilenmek zorunda kalırsınız. Bu durumda vize başvurunuzu şahsen yapmanız ve sonucunu yine şahsen teslim almanız gerekir.

Advance Yurtdışı Eğitimin, Malta konusunda ki deneyimli ekibinin oluşturduğu "Dilokulumalta.com", Malta vize işlemlerinizin tamamını sizin adınıza tamamen ÜCRETSİZ yerine getirmekte YETKİLİDİR.

Ayrıca 8 hafta ve üzeri tüm kayıtlarda 60 Euro olan vize ücreti ve 30 Euro olan vize servis bedeli ücreti "Dilokulumalta.com" tarafından karşılanmaktadır.

Yeşil Pasaport'a Vizesiz Malta

Malta yeşil pasaporta vizesiz

01 Kasım 2008'de Avrupa Birliğine tam üye olan Malta, iş, eğitim, turizm ve diğer amaçlı seyahatlerde Türk Vatandaşlarına Schengen Vizesi uygulamaktadır. Yeşil Pasaport sahibi öğrencilerin Malta'ya eğitim için gidecekleri zaman vize başvurusu yapmasına gerek yoktur. Malta'ya girişte ihtiyaç duyacağınız tek belge "DilokuluMalta.com" tarafından hazırlanan okul evraklarınız olacaktır. Diğer ülkelerin aksine, Yeşil Pasaportla vizesiz eğitim alabileceğiniz tek ülke olan Malta'da Vizesiz Eğitimin keyfini çıkartın.

DilOkuluMalta.com'a özel ESE den Ücretsiz Haftalar!

ese ücretsiz haftalar

"DilokuluMalta.com" öğrencilerine özel, ESE Malta Dil okuluna kayıt olan herkese ücretsiz konaklamalar sunuyor. Aşağıdaki ücretsiz haftalar, sadece konaklama ücreti üzerinden indirim olarak sunulmakta ve ESE Malta dil okuluna ait apart ve yurt konaklamalarda yapılacak olan kayıtlarda geçerlidir.

12 hafta kayıt olana 2 hafta BEDAVA
24 hafta kayıt olana 4 hafta BEDAVA
36 hafta kayıt olana 6 hafta BEDAVA

En Ucuz Uçak Bileti Cepte!

uçak bileti

"DilokuluMalta.com" olarak tüm öğrencilerimize her zaman en ucuz ve en ekonomik uçak bileti sunmak için her türlü araştırmayı sizin adınıza biz yapıyoruz. İster 2 haftalık, isterseniz 6 aylık bir eğitim planlayın, uçak biletlerinizi özel anlaşmalarımız ve yoğun araştırmalarımız sayesinde inanılmaz fiyatlarla sunuyoruz. İstanbul - Malta - İstanbul, gidiş dönüş uçak biletleri 100 Euro ve 250 Euro arasında değişmektedir. Uçak biletleri rezervasyonları "DilokuluMalta.com" tarafından yapılmamakta olup uçaklardaki yer durumuna göre yapılmaktadır.

"DilokuluMalta.com" yoğun öğrenci potansiyeli sayeside yıl içerisinde uluslararası kurumlarla özel antlaşmalar yapmakta ve bu kurumlardan aldığı indirimleri direk olarak öğrencilerine sunmaktadır.

Vize Bizden!

Vize Bizden

Malta'da en az 8 haftalık kurs + konaklama programına kayıt yaptırdığınızda, Malta vize ücreti olan 60 Euro ve Malta Vize Başvuru servis ücreti olan 30 Euro "Dilokulumalta.com" tarafından karşılanmaktadır.

Sağlığınız Garantide!

sağlığınız garantide

Malta'da dil eğitiminiz süresince sağlığınız DilokuluMalta.com tarafından yaptırılan "Seyahat Sağlık Sigortası" ile güvencede. Gidiş tarihi ve süresi ne olursa olsun, 30.000 Euro üst teminatlı %100 kapsamlı sağlık sigortası hiç bir ekstra ücret talep edilmeden yaptırılmaktadır. Yaptırılan sağlık sigortası şu an için zorunlu bir evrak değildir. Sağlık poliçesi, okul ve vize dosyanız ile birlikte size teslim edilir. Herhangi bir sağlık probleminde istediğiniz hastaneye gidip muayene ve tedavi olabilirsiniz. Sağlık sigortası kapsamında, sigorta şirketinden hastane masraflarınızı tahsil edebilmeniz için "doktor raporu" ve "hastane faturasını" kesinlikle almalısınız. Rapor ve fatura doğrultusunda sizi bilgilendirdiğimiz kurumlardan fatura tutarını Türkiye'ye döndüğünüzde tahsil edebilirsiniz.

Eğitim Süresince Destek!

eğitim süresince destek

Malta ’ya vardığınız andan, eğitiminizi tamamlayıp bitirdiğiniz ve Türkiye’ye döneceğiniz zamana kadar DİLOKULUMALTA.COM ekibi büyük küçük her türlü sorununuzu çözebilmek için eğitiminiz süresince sizlere destek verecektir. Bunun için dosyanızın içerisinde bulunan acil iletişim numaraları ya da mail adreslerimizinden iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi: Yukarıdaki Malta Dil Okulları fiyatları yanlızca kurs fiyatlarını karşılaştırmak amacıyla sunulmuştur.
Uyarı! Yıl içerisinde Dilokulumalta.com'a özel fiyatlardan dolayı yukarıdaki fiyatlar üzerinden indirimler ortaya çıkabilmektedir.

Gitmek istediğiniz dönem ve kurs süresini Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu doldurarak bize ulaştırırsanız, size özel bütçe hesaplamalarını ve geçerli kampanyalarımızı Malta'da eğitim almış Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız sizlere en kısa zamanda gönderecektir.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!