Adım Adım Malta

6 Adımda Malta Dil Okulu İşlemleri

1. Adım: Okul ve Eğitim Programı Tercihi

okul ve eğitim seçimi Malta'da İngilizce Dil Eğitimi konusundaki hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, kriterlerinize, bütçenize, eğitim ve İngilizce seviyenize göre en uygun okullar, eğitim programları ve yaşam stilinize en uygun konaklamalar, Malta 'da yaşamış veya bulunmuş DilokuluMalta.com danışmanları tarafından sunulur. Size sunulan programlarda en çok dikkat ettiğimiz husus, eğitiminiz süresince karşılaşabileceğiniz tüm masrafların size önceden bildirilmesidir. Bu sayede eğitiminiz boyunca sürprizlerle karşılaşmayacağınız, kriterleriniz ve bütçenize uygun en ideal malta dil okulu seçimi yapılır.

2. Adım: Karar ve Kayıt

karar ve kayıt Malta'da eğitim için okul, İngilizce eğitim programı tercihi yapıldıktan sonra kayıt aşamasına geçilir. Malta Dil Okulları ndan birini kayıt yaptırmanız için :

• Online Kayıt Formu nun doldurulması ve
• 200 Euro Ön Kayıt Ücretinin ödenmesi gerekmektedir*

Kayıt yaptırdığınız gün içerisinde, seçtiğiniz okula kaydınız yapılır, okul kabul belgesi (Letter of Acceptance) gelir gelmez size telefonla onay bilgisi verilir; bir sonraki adım hakkında yapılması gerekenler bildirilir.

* (200 Euro ön kayıt ücreti kesinlikle ekstra bir ücret değildir ve toplam tutardan düşülmektedir)

3. Adım: Malta Vize Başvurusu

vize başvurusu Malta vize başvuruları 30 Mart 2009 tarihinden itibaren İstanbul'da açılan Malta Konsolosluğuna yapılmaktadır. Malta vizesi için pasaportunuz, 2 adet fotoğraf ve Malta'da bulunduğunuz süre içersinde masraflarınızı karşılayabileceğinizi veya bir başkası tarafından karşılanabileceğini ispatlamanız gereklidir. Malta vizesi ile ilgili daha detaylı bilgiyi Malta vizesi sayfamızda bulabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun; DilokuluMalta.com başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirir ve vize işlemi sonucunda pasaportunuzu teslim alır.

Vize başvurunuzu DilokuluMalta.com gerçekleştirdiğinde Malta Konsolosluğunda yüzyüze görüşme yapmanıza gerek kalmamaktadır.

4. Adım: Ekonomik Uçak Bileti

uçak bileti Malta vize başvurunuz yapıldıktan ve vizeniz onaylandıktan sonra, gideceğiniz tarih ve süreye göre en uygun ve en ekonomik uçak bileti araştırması yapılır; bilet fiyatları tercihinize sunulur. Uçak biletlerinin iadesi olmadığı için, biletiniz Malta Vizeniz onaylandıktan sonra alınır. Ekonomik uçak bileti bulabilmek için erken kayıt yaptırmanız ve erken vize başvurusu yapmanız önemli bir faktördür. DilokuluMalta.com size gideceğiniz döneme göre her zaman en uygun ve en ekonomik uçak bileti sunmayı prensip haline getirmiştir.

5. Adım: Evrak Teslimi ve Oryantasyon

evrak teslimi ve oryantasyon Malta vizeniz ve Malta uçak biletiniz alındıktan sonra tüm işlemler son bulur ve size özel dosyanız hazırlanır. Bu dosya içerisinde Malta’ya seyahatiniz boyunca ihtiyacınız olan tüm evraklarınız bulunur. Dosyanız size teslim edilirken; sizlere valiz hazırlığı, Malta hakkında, iklimi, yaşam koşulları, yurtdışı çıkış prosedürleri, check-in işlemleri, pasaport kontrolü ve Atatürk ve Malta Havaalanındaki diğer tüm ayrıntılar tek tek sizlere anlatılmaktadır. İlk kez yurtdışına gidecek olanlar içinse bu bilgiler çok daha da detaylı olarak anlatılmaktadır. Ayrıca Malta Havaalanının ve Atatürk Havalimanının krokileri de oryantasyon sırasında sizlere verilecektir. Eğitim danışmanlarınız daha önce Malta ’da bulunduğu için, Malta ile ilgili aklınıza takılabilecek her türlü soruyu kendilerine sorabilirsiniz.

6. Adım: Eğitim Süresince Destek

evrak teslimi ve oryantasyon Malta ’ya vardığınız andan, eğitiminizi tamamlayıp bitirdiğiniz ve Türkiye’ye döneceğiniz zamana kadar DilokuluMalta.com büyük küçük her türlü sorununuzu çözebilmek için eğitiminiz süresince sizlere destek verecektir. Bunun için dosyanızın içerisinde bulunan acil iletişim numaraları ya da mail adreslerimizinden iletişime geçebilirsiniz.

Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları

16 Malta Dil Okulu, 144 farklı İngilizce Kurs seçeneği

Hemen Bilgi İste!