17 - 20 Yaş Grubu Malta Yaz Okulları

Malta Yaz Kampları
Anasayfa > Malta Yaz Okulları > 17 - 20 Yaş Malta Yaz Okulları

Malta Yaz Okulları

17 - 20 yaş grubu öğrenciler için Malta Yaz Okulları programları öğrencilerin İngilizce eğitimlerini pekiştirmeleri ve bireysel olarak İngilizce konuşmalarını sağlamak amacı ile yarım pansiyon şeklinde ve aktiviteli olarak sunulmaktadır. 17- 20 Yaş Malta Yaz Okulu Program ücretlerine İngilizce kursu, konaklama, yarım pansiyon yemek, Malta havaalanında karşılama ve uğurlama, aktiviteler dahildir.

Malta Yaz Okulları 17 - 20 yaş grubuna ister grup ister bireysel olarak başvurabilirsiniz.

ESE Malta Yaz Okulu 17 - 20 Yaş Grubu
Okul Yaş grubu Konaklama İngilizce Yaz Kampı
Tarihleri
2 Haftalık Fiyat Ek Hafta
Fiyatı
Kayıt Ücreti
Young Adults Residence
ESE Malta Yaz Okulu
17 - 20
Yaş Grubu
4
kişilik odalar
25/06/2016
10/09/2016
1200 € 600 € 45 €
Aile Yanı Konaklama
ESE Malta Yaz Okulu
17 - 20
Yaş Grubu
2-3
kişilik odalar
26/06/2016
13/09/2016
1000 € 500 € 45 €

ESE Malta Yaz Okulu İngilizce Kursu / Young Adults

Yaş gruplarına göre sınıflandırılan öğrenciler dinamik ve aktiviteli bir İngilizce Programına dahil olurlar. Aktiviteler sayesinde, doğrudan İngilizce eğitiminin yerini meraklı öğrencilere keşfetmek için yeni olanaklar sunan ve dolaylı olarak İngilizce öğreten programlar özel olarak hazırlanmıştır. Küçük gruplar ve aktiviteler İngilizcesini geliştirirken kendine güven duygusunun gelişmesine ve uluslararası arkadaşlıklar kurmasına olanak sağlar.

Young Adults Programına dahil olan öğrenciler haftada 20 derslik İngilizce eğitimine katılırlar. Arzu ederseniz çocuğunuzun kısa sürede daha fazla eğitim almasını dilerseniz haftada 30 Derslik Genel İngilizce 30 programına veya haftada 20 derslik İngilizce grubuna ek olarak çocuğunuzun İngilizce'deki eksiklerini daha iyi kapatabilmesi için 10 derslik özel ders programı içeren Yoğun İngilizce programına kayıt ettirebilirsiniz.

Genel İngilizce 30 programı haftalık 100 Euro, Yoğun İngilizce programı ise haftalık 220 Euro ek ücrete tabidir.

Genel İngilizce 20 ve 30 kursları, maksimum 15 kişilik uluslararası sınıflarda, İngilizce'nin 4 ana yapısı (dinleme, konuşma, okuma ve yazma), kelime bilgisi ve dil bilgisi üzerine yoğunlaşmıştır. Eğitimlerdeki konu başlıkları yaş gruplarına göre hazırlanmıştır ve bu eğitimlere ek olarak problem çözme, role playler, araştırma, tecrübe paylaşımı, okuma ve yazma aktiviteleri yapılmaktadır.

Yoğun İngilizce (20 ders grup + 10 ders birebir özel ders), kurslarında, Genel İngilizce kurslarına ek olarak 10 derslik özel ders eğitimlerinde öğrencinin ana ihtiyaçları ve eksikleri üzerinde durulur.

ESE Malta Yaz Okulu 17 - 20 Yaş Program Ücretine Dahil Olanlar

* Maksimum 15 kişilik uluslararası sınıflarda İngilizce Kursu
* Eğitim kitapları ve materyalleri
* Yarım Pansiyon Konaklama
* Malta Havaalanında karşılama ve uğurlama
* Spor Aktiviteleri
* Tam gün Geziler
* Hoşgeldin Partisi
* Öğrenci Partileri
* Tekne Turları
* Kültür Gezileri
* Pazar hariç günlük aktivite programlar
* Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
* ESE Malta Yaz Okulu programı en son 10 Eylül 2016 Pazar günü tamamlanmalıdır.

ESE Malta Yaz Okulu 17 - 20 Yaş Young Adults Residence

4 yıldızlı Coast Line Hotel, ESE Malta Junior Club öğrencilerinin kullandığı konaklamadır. Malta'nın kuzey kıyısında St Paul's Bay in hemen dışında Salina Bay de bulunan konaklama ESE Malta dil okulunun PAceville'de bulunan ana binasına 15 dakika uzaklıktadır. 4 kişilik odalardan oluşan klimalo odaların balkonlarından deniz manzarası veya şehir manzarası gözükmektedir. Tüm odalarda televizyon ve radyo bulunmaktadır. Kahvaltı ve akşam yemekleri otelde verilmekte, öğle yemekleri ise öğrencileirn tamamı okulda veya aktivitelerde olduğu için paket sandwich olarak verilmektedir.

Tercihlerini aile yanı konaklamadan yana kullanan öğrencilerin yemekleri ise kaldıkları aileler tarafından temin edilmektedir.

16 Malta Dil Okulu, 144 farklı İngilizce Kurs seçeneği

Hemen Bilgi İste!