14 - 17 Yaş Grubu Malta Yaz Okulları

Malta Yaz Kampları
Anasayfa > Malta Yaz Okulları > 14 - 17 Yaş Malta Yaz Okulları

Malta Yaz Okulları

14 - 17 yaş grubu öğrenciler için Malta Yaz Okulları programları öğrencilerin İngilizce eğitimlerini pekiştirmeleri ve bireysel olarak İngilizce konuşmalarını sağlamak amacı ile tam pansiyon şeklinde ve aktiviteli olarak sunulmaktadır. 14 - 17 Yaş Malta Yaz Okulu Program ücretlerine İngilizce kursu, konaklama, tam pansiyon yemek, Malta havaalanında karşılama ve uğurlama, 7/24 süpervizyon ve bu yaş grubuna özel olarak hazırlanmış tüm aktiviteler, residence konaklamadan ve aileyanı konaklamalara yakın noktalardan okula ve aktivitelere servisler dahildir.

Malta Yaz Okulları 14 - 17 yaş grubuna ister grup ister bireysel olarak başvurabilirsiniz.

ESE Malta Yaz Okulu 14 - 17 Yaş Grubu
Okul Yaş grubu Konaklama İngilizce Yaz Kampı
Tarihleri
2 Haftalık Fiyat Ek Hafta
Fiyatı
Kayıt Ücreti
Coast Line Hotel
ESE Malta Yaz Okulu
14 - 17
Yaş Grubu
4
kişilik odalar
29/05/2016
11/09/2016
1300 € 650 € 45 €
Aile Yanı Konaklama
ESE Malta Yaz Okulu
14 - 17
Yaş Grubu
2-3
kişilik odalar
29/05/2016
11/09/2016<
1000 € 500 € 45 €

ESE Malta Yaz Okulu İngilizce Kursu / Junior Club

Junior Club - Malta Yaz Kampı - ESE'nin 14 - 17 yaş grubu öğrencileri için özel olarak hazırlanmıştır. Herşey dahil olan yaz kampı programı dinamik İngilizce kursu, yaş grubuna uygun aktiviteler, aktivitelere ve aktivitelerden dönüşte servis ile transferler, okul ve aktiviteler süresince süpervizyon şeklinde düzenlenmiştir.
Ayı zamanda İngilizce öğretmeni olan süpervizörler hem ingilizce kursu süresince hem de aktivitelerde sürekli olarak öğrencilerin yanlarında bulunmaktadır.

Yaş gruplarına göre sınıflandırılan öğrenciler dinamik ve aktiviteli bir İngilizce Programına dahil olurlar. Aktiviteler sayesinde, doğrudan İngilizce eğitiminin yerini meraklı öğrencilere keşfetmek için yeni olanaklar sunan ve dolaylı olarak İngilizce öğreten programlar özel olarak hazırlanmıştır. Küçük gruplar ve aktiviteler İngilizcesini geliştirirken kendine güven duygusunun gelişmesine ve uluslararası arkadaşlıklar kurmasına olanak sağlar.

Junior Club Programına dahil olan öğrenciler haftada 20 derslik İngilizce eğitimine katılırlar. Arzu ederseniz çocuğunuzun kısa sürede daha fazla eğitim almasını dilerseniz haftada 30 Derslik Genel İngilizce 30 programına veya haftada 20 derslik İngilizce grubuna ek olarak çocuğunuzun İngilizce'deki eksiklerini daha iyi kapatabilmesi için 10 derslik özel ders programı içeren Yoğun İngilizce programına kayıt ettirebilirsiniz.

Genel İngilizce 30 programı haftalık 100 Euro, Yoğun İngilizce programı ise haftalık 220 Euro ek ücrete tabidir.

Genel İngilizce 20 ve 30 kursları, maksimum 15 kişilik uluslararası sınıflarda, İngilizce'nin 4 ana yapısı (dinleme, konuşma, okuma ve yazma), kelime bilgisi ve dil bilgisi üzerine yoğunlaşmıştır. Eğitimlerdeki konu başlıkları yaş gruplarına göre hazırlanmıştır ve bu eğitimlere ek olarak problem çözme, role playler, araştırma, tecrübe paylaşımı, okuma ve yazma aktiviteleri yapılmaktadır.

Yoğun İngilizce (20 ders grup + 10 ders birebir özel ders), kurslarında, Genel İngilizce kurslarına ek olarak 10 derslik özel ders eğitimlerinde öğrencinin ana ihtiyaçları ve eksikleri üzerinde durulur.

14 - 17 yaş grubu Malta yaz okulu programlarında 14 yaş grubundaki öğrenciler her gün saat 23:00 da konaklamalaradönmek zorundadırlar.

15 - 17 yaşgrubundaki öğrenciler Pazar - Cuma arası her gün saat 24:00 da, Cuma ve Cumartesi günleri ise 01:00 da konaklamalarına dönmek zorundadırlar.

Örnek günlük yaz kampı programı şu şekildedir ;

Saat Program
07:30 Günaydın - Kalkış saati
08:30 Kahvaltı
09:30 Sabah Aktivitesi - Örnek: Kuş Parkına gezi
13:00 Colllege Camp Residence'da Sıcak Öğle Yemeği
14:00 Dinlenme saati
15:00 İngilizce Dersleri (sabah veya öğleden sonra yapılabilir)
19:00 Akşam Yemeği
20:00 Akşam Aktivitesi - Örnek: Bowling

ESE Malta Yaz Okulu 13 - 17 Yaş Program Ücretine Dahil Olanlar

* Maksimum 15 kişilik uluslararası sınıflarda İngilizce Kursu
* Eğitim kitapları ve materyalleri
* Tam Pansiyon Konaklama (Paket Öğle yemekleri)
* Konaklamadan okula ve aktivitelere servis
* Malta Havaalanında karşılama ve uğurlama
* Spor Aktiviteleri
* Tam gün Geziler
* Hoşgeldin Partisi
* Sandy Beach Gezileri
* Öğrenci Partileri
* Tekne Turları
* Kültür Gezileri
* Pazar hariç günlük aktivite programlar
* Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
* ESE Malta Yaz Okulu programı en son 10 Eylül 2016 Pazar günü tamamlanmalıdır.

ESE Malta Yaz Okulu 14 - 17 Yaş Junior Club

4 yıldızlı Coast Line Hotel, ESE Malta Junior Club öğrencilerinin kullandığı konaklamadır. Malta'nın kuzey kıyısında St Paul's Bay in hemen dışında Salina Bay de bulunan konaklama ESE Malta dil okulunun PAceville'de bulunan ana binasına 15 dakika uzaklıktadır. 4 kişilik odalardan oluşan klimalo odaların balkonlarından deniz manzarası veya şehir manzarası gözükmektedir. Tüm odalarda televizyon ve radyo bulunmaktadır. Kahvaltı ve akşam yemekleri otelde verilmekte, öğle yemekleri ise öğrencileirn tamamı okulda veya aktivitelerde olduğu için paket sandwich olarak verilmektedir.

Tercihlerini aile yanı konaklamadan yana kullanan öğrencilerin yemekleri ise kaldıkları aileler tarafından temin edilmektedir.

16 Malta Dil Okulu, 144 farklı İngilizce Kurs seçeneği

Hemen Bilgi İste!